Matrac zo studenej peny Vegaflex PRO® - model A1

Kód: S186A1
Cena 259,00 €
Už nie je v predaji
Dostupné do 7 dní

Potrebujete atypický rozmer?

Matrac zo studenej peny
Vegaflex PRO® - model A1

Matrac je vyrobený z vysoko elastického penového materiálu Vegaflex PRO® v kombinácii s pružnou penou Vegaflex. Matrac je veľmi prakticky vákuovo zabalený v rolke, takže jeho preprava je veľmi jednoduchá a ľahká. Navyše po rozbalení je okamžite ako nový, pretože bielastický poťah Comfort Streeetch sa okamžite prispôsobí novej veľkosti. Rovnako aj pri spánku a otáčaní sa na matraci sa poťah okamžite prispôsobuje novej polohe.

Zloženie:
1 - Vegaflex Pro®. - Penový blok VEGAFLEX PRO® – výška 6 cm po oboch stranách. Vysoko elastický materiál VEGAFLEX PRO® (hustota - 30 kg/m3) vytvorený špecialistami VEGAS v spolupráci s anglickou spoločnosťou Vita. Má optimálny pomer elastickosti, dlhovekosti a vzdušnosti. Každá časť profilovaného bloku plní funkciu nezávislých mini pružiniek (výrobca VITA, Veľká Británia).

2 - Vegaflex®. Špeciálna pena VEGAFLEX® - výška 8 cm. Pena s otvorenou bunkovou štruktúrou, vyvinutá špeciálne pre použitie do ortopedických matracov (hustota - 25 kg/m3). Jadro matraca je vzdušné a elastické (výrobca VITA, Veľká Británia).

3 - Tricover. Moderná technológia balenia matraca do nylonovej sieťky, ktorá sa natiahne na matrac a tesne sa uzavrie na oboch koncoch. Chráni matrac pred predčasným opotrebovaním, udržuje vrstvy materiálov v matraci pod poťahom v stabilnej polohe a predlžuje jeho životnosť.

4 - Poťah. Odzipsovateľný potah, ktorý sa ľahko čistí. Trikotová látka STRESSFREE (280g/m2) vyrobená spoločnosťou „BODET & HORST“ (Nemecko) neakumuluje statickú elektrinu. Poťah je tvarovo prešitý klimatizačnou výplňou a netkanou textíliou.

Atypické rozmery:

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne v cene za najbližší vyšší rozmer. Napríklad cena matraca v rozmere 86x194cm je rovnaká ako cena matraca v rozmere 90x200cm. Cena matracov v rozmere od 200x200cm sa vypočítava percentuálne, za každých 10cm navyše 5%.

Parametre matraca:


 

Veková kategória

pre dospelých

Maximálna nosnosť na jednu osobu

120 kg

Tvrdosť (vrchná strana)

3 - stredný

Tvrdosť (spodná strana)

3 - stredný

Výška bez poťahu

20 cm

Jadro matraca

Pena Vegaflex Pro®

Počet pružín na m2

0

Látka poťahu

Comfort Streeetch

Prevedenie "zima-leto"

Príplatková možnosť (pridáva sa vrstva ovčej vlny)

Snímateľný poťah

áno

Záruka na celý matrac

36 mesiacov

Hmotnosť (pri rozmere 90x200 cm)

14 kg

Vhodná podložka

pevný alebo polohovateľný lamelový rošt


ALVA S.R.O.

Predajňa Bratislava:  OC Styla
Studená ul., Zlaté piesky (shopping palace)

+421 2 38 113 440
Predajňa Topoľčany: Tovarnícka 2014 +421 38 53 27 214

info@nabytokalva.sk


Kontaktujte nás

Facebook

PRAJETE SI DOSTÁVAŤ AKTUÁLNE
INFORMÁCIE O NAŠEJ PONUKE ?

Created by ArtWeby, powered by ArtCMS