Ortopedický latexový matrac - Ecolatex L2

Kód: S186L2
Cena 489,00 €
Už nie je v predaji
Dostupné o 2 - 4 týždne
Vyberte variantu

Potrebujete atypický rozmer?

Ortopedický latexový matrac - Ecolatex L2

Ak sa vyspíte len na naozaj tvrdom lôžku, tento matrac je priamo pre vás. Najtvrdší matrac z celej kolekcie Ekolatex. Vďaka striedaniu latexových dosák s hustotou 65kg/m3 a kokosových dosák s hustotou až 100kg/m3 sme vytvorili "dereš", ktorý vyrovná a uvoľní aj najnamáhanejšiu chrbticu. Matrac je vhodné uložiť na pružný lamelový rošt, aby sa aspoň čiastočne prejavila ortopedickosť matraca. Prírodné materiály latex, kokos a prírodné vlákna kapoku a viskózy udržujú matrac hygienicky čistý a predlžujú jeho životnosť na 20 a viac rokov. Medzera medzi lamelami v lamelovom rošte by nemala byť väčšia ako 6 cm. Matrac nie je možné v žiadnom prípade polohovať.

Zloženie:
1 - Latex. Výška – 3 cm. Prírodný latex – materiál získaný z miazgy kaučukovníka. Vyniká unikátnymi antialergickými a hygienickými vlastnosťami, zabezpečuje dokonalú priedušnosť a má dlhú životnosť. Výrobca - „Artilat“ (Belgicko). Vyrobené v Českej republike.

2 - Kokosová doska. Výška - 3 cm. Kokosová vrstva, prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných kokosových vlákien, impregnovaný latexom. Suroviny sa dovážajú zo Srí Lanky. Výrobca „Enkev“ (Holandsko).

3 - Bavlnené plátno. Prírodný materiál pozostávajúci z lisovaných vrstiev bavlnených nití. Používa sa pre vodnú a vzdušnú reguláciu, zabezpečuje ideálnu mikroklímu.

4 - Poťah. Odzipsovateľný poťah, ktorý sa ľahko čistí (v práčke pri 40°C). Trikotová látka „Lyocell Vital“ (280g/m2) z prírodných vlákien kapoku a lyocellu. Zabezpečuje vynikajúcu tepelnú výmenu a zabraňuje prežívaniu rôznych bakterií, roztočov, či plesní. Poťah je tvarovo prešitý s klimatizačnou výplňou a netkanou textíliou. Výrobca textílií - "Bodet & Horst" (Nemecko). Vyrobené na Slovensku.

Atypické rozmery:

Matrace je možné vyrobiť aj v atypických rozmeroch na 1cm presne v cene za najbližší vyšší rozmer. Napríklad cena matraca v rozmere 86x194cm je rovnaká ako cena matraca v rozmere 90x200cm. Cena matracov v rozmere od 200x200cm sa vypočítava percentuálne, za každých 10cm navyše 5%.

Parametre matraca:

Veková kategória

pre dospelých

Maximálna nosnosť na jednu osobu

110 kg

Tvrdosť (vrchná strana)

5 - tvrdý

Tvrdosť (spodná strana)

5 - tvrdý

Výška vrátane poťahu

20 cm

Jadro matraca

Latexový monolit

Počet pružín na m2

0

Látka poťahu

Lyocell Vital

Prevedenie "zima-leto"

Za príplatok (pridáva sa vrstva ovčej vlny)

Snímateľný poťah

áno

Záruka na jadro

36 mesiacov

Záruka na celý matrac

36 mesiacov

Vhodná podložka

Nepolohovateľný lamelový rošt


ALVA S.R.O.

Predajňa Bratislava:  OC Styla
Studená ul., Zlaté piesky (shopping palace)

+421 2 38 113 440
Predajňa Topoľčany: Tovarnícka 2014 +421 38 53 27 214

info@nabytokalva.sk


Kontaktujte nás

Facebook

PRAJETE SI DOSTÁVAŤ AKTUÁLNE
INFORMÁCIE O NAŠEJ PONUKE ?

Created by ArtWeby, powered by ArtCMS