O nás

Spoločnosť ALVA s.r.o. je rodinná firma, ktorá sa zaoberá dovozom a predajom nábytku už od roku 1992.

Počas 27 rokov pôsobenia na trhu sme nadobudli bohaté skúsenosti, získali množstvo spokojných zákazníkov, za čím stojí naša dlhoročná tradícia, prax a spoľahlivosť.

V počiatkoch sme sa zameriavali predovšetkým na dovoz a veľkoobchodný predaj štýlového rustikálneho nábytku, v čom pokračujeme dodnes. Avšak postupom času sme začali našu pozornosť venovať osobne aj zákazníkom v maloobchode.

V posledných rokoch sme do sortimentu zaradili viacerých nových dodávateľov, aby sme mohli zákazníkom ponúknuť rozmanitý nábytok a bytové doplnky, a vedeli tak zariadiť kompletnú domácnosť, ale aj reštauráciu, kaviareň, obchod, hotel či penzión.

Výrobcov a dodávateľov vyberáme veľmi zodpovedne, aby sme našim zákazníkom priniesli naozaj kvalitný nábytok, ktorý vydrží desiatky rokov; nábytok, ktorý vo veľkých obchodných sieťach nenájdete. Ponúkame produkty za prijateľné ceny, avšak nie na úkor kvality.  Našou prioritou je hlavne prírodný materiál, masívne drevo, prípadne dyhy z tvrdých drevín.

Ďalším našim cieľom je priniesť ľuďom do domova nábytok v útulnom, jemnom dizajne, či už v provensálskom, rustikálnom alebo modernom štýle. V dnešnom uponáhľanom svete by sme sa mali v prostredí domova cítiť príjemne a uvoľnene, k čomu veľmi pozitívne prispieva hrejivý pocit z masívneho, prírodného dreva.

V súčasnosti sme výhradným dovozcom a veľkoobchodným aj maloobchodným predajcom série rustikálneho nábytku, provensálskeho nábytku, série pohoviek Bellamy a luxusných masívnych postelí značky Štach.

Zároveň zastupujeme aj ďalšie značky, ktorými sme doplnili sortiment o matrace a rošty, stoly a stoličky, kovaný nábytok, záhradný nábytok, bytový textil a bytové doplnky.

Prevádzka našej spoločnosti sa nachádza v Topoľčanoch na ul. Tovarnícka 2014/19 (pri nadjazde smerom k zimnému štadiónu), kde môžete vidieť ukážky a vzorky z každej kategórie ponúkaného nábytku a široký výber bytových doplnkov.

Otváracie hodiny nájdete TU.

V prípade ak Vám otváracie hodiny nevyhovujú, je možné sa dohodnúť telefonicky a vieme Vám predajňu otvoriť kedykoľvek.

Tešíme sa na Vašu návštevu!
Kontaktujte nás

Facebook

PRAJETE SI DOSTÁVAŤ AKTUÁLNE
INFORMÁCIE O NAŠEJ PONUKE ?

Created by ArtWeby, powered by ArtCMS