Referencie

"V prvom rade by som chcela túto firmu doporučiť všetkým z dôvodu úžasného prístupu k zákazníkovi. Šikovní chlapci nám nábytok nielen rozbalili, ale aj odviezli kartóny a krabice, ktorých bolo naozaj dosť. Objednali sme si 6 skríň, veľkú knižnicu, 2 písacie stolíky a všetko krásne a kvalitne urobené, takže veľká spokojnosť. Firma Alva naozaj ponúka 100% služby, sme radi, že sme ju na nete objavili a preto všetkým doporučujeme, určite budete veľmi spokojní. Pán Kačina ďakujeme veľmi ! "

p. Mareková - 09/2016

Provensálsky nábytok - Grande Charme

Pozrieť všetky referencie

Lamelový rošt Premium

Kód: S18508
Cena 110,00 €
Už nie je v predaji
Dostupné o 2 - 4 týždne
Vyberte variantu

Lamelový rošt Premium

Ortopedický lamelový rošt s vynikajúcou elasticitou vďaka lamelám s dvomi stupňami prispôsobivosti. Lamely sa prispôsobujú tlaku nielen vertikálne, ale aj horizontálne až do uhlu 20°. Vhodný pod všetky typy matracov.

Ortopedický rošt  "Premium" je exkluzívnym riešením. Funguje podobne ako ortopedické matrace. Konštrukčne je založený na rovnakom princípe bodovej elasticity - lamely roštu nie sú zafixované, sú schopné pohybovať sa pod váhou ležiaceho vertikálne aj horizontálne a optimálne sa prispôsobujú obrysom tela.

Rám - Kovový profil s veľmi kvalitným polymérovým náterom (priemer 30x30x1,2 mm).
Lamelové púzdra - tlmiče z gumy odolnej proti zaťaženiu. Poskytujú lamelám možnosť pohybovať sa dvoma spôsobmi - vertikálne a otáčaním okolo horizontálnej osi.
Lamely - Flexibilné a robustné lamely z pevného brezového dreva.

Parametre Roštu:

Šírka lamely

38 mm

Medzera medzi lamelami     

25 mm 


ALVA S.R.O.

Predajňa Bratislava:  OC Styla
Studená ul., Zlaté piesky (shopping palace)

+421 2 38 113 440
Predajňa Topoľčany: Tovarnícka 2014 +421 38 53 27 214

info@nabytokalva.sk


Kontaktujte nás

Facebook

PRAJETE SI DOSTÁVAŤ AKTUÁLNE
INFORMÁCIE O NAŠEJ PONUKE ?

Created by ArtWeby, powered by ArtCMS